Jak zapłacić za korepetycje?

Jak płacę za lekcje?

Edualy

Ostatnia aktualizacja: rok temu

Jak zapłacić za korepetycje online i stacjonarne

Płatności dokonasz wygodnie na naszej platformie. Twoja wpłata od razu zostanie zaksięgowana w systemie i lekcje aktywowane.

Aby opłacić zarezerwowane lekcje, przejdź do zakładki Rozliczenia, następnie na dole strony znajdziesz przycisk Przejdź do płatności. Zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności, gdzie wybierzesz dogodną dla siebie metodę wpłaty.

Pamiętaj, że korepetytor nie widzi spotkania, dopóki go nie opłacisz. Dlatego ureguluj płatność i aktywuj lekcję od razu po rezerwacji.

Lekcja będzie aktywna dopiero po jej opłaceniu. Nie zwlekaj z płatnością, aby potwierdzić spotkanie Korepetytorowi odpowiednio wcześniej.

Oszczędzaj na korepetycjach - aktywuj pakiet godzin

Aby oszczędzić na korepetycjach, polecamy zakup pakietu godzin. Sprawdź aktualną ofertę pakietów w zakładce Cennik.


Korepetycje stacjonarne są rozliczane w ten sam sposób. Wszystkie rozliczenia są dokonywane na platformie i lekcje muszą być wcześniej opłacone.

Zamów korepetycje dzisiaj, zapłać później

Dzięki możliwości płatności ratalnej w Edualy, możesz aktywować pakiet już dzisiaj - uczyć się taniej, a zapłacisz w wygodnym dla Ciebie terminie.

Sprawdź możliwość płatności ratalnych oraz z odroczonym terminem płatności PayU. Przejdź do płatności i wybierz opcję Płacę później.

Zapłaciłam za lekcje, ale nie widzę płatności na moim koncie Edualy

Jeżeli płatność została zaksięgowana na Państwa koncie bankowym, ale w systemie Edualy nadal widnieją lekcje lub pakiet do opłaty, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Zweryfikujemy sytuację indywidualnie, ustalimy przyczynę i rozwiążemy sytuację.

Czy ten artykuł był pomocny?

Ten artykuł został polubiony przez 1 z 1 osób

Wciąż potrzebujesz pomocy? Napisz do nas