Jak działają pakiety godzin?

Czy mogę zapłacić z góry i uczyć się taniej?

Edualy

Ostatnia aktualizacja: 2 lata temu

Dzięki pakietom możesz uczyć się znacznie taniej. Ponadto pakiet rozlicza korepetycje z dowolnego przedmiotu, na dowolnym poziomie. Nie musisz płacić za każdy przedmiot osobno.


Ponadto już nie musisz pamiętać o comiesięcznych wpłatach. Wystarczy, że raz aktywujesz subskrypcję i jako metodę płatności wybierzesz kartę. Plan automatycznie odnowi się po jego zakończeniu, aby już wszystkie lekcje były tańsze.

Ile czasu jest ważny pakiet godzin?

Pakiet składa się z dwóch części:

  • czas ważny bezterminowo,
  • czas bonusowy, który jest ważny 30 dni od momentu aktywacji.

W przypadku niewykorzystania całego pakietu do momentu jego ważności, bonusowe minuty zostaną utracone, ale podstawowy czas, który został opłacony, będzie do wykorzystania bezterminowo. 

Przykład
Pakiet 10 godzin = 8 godzin (ważnych bezterminowo) + 2 godziny gratis (ważne 30 dni). 

Rozliczanie całej rodziny

Jeżeli posiadasz konto Opiekuna, dodaj swoich podopiecznych i aktywuj pakiet godzin na swoim koncie. Wszystkie korepetycje Twoich dzieci (podopiecznych) zostaną rozliczone z pakietu na koncie Opiekuna. 

Aktywuj pakiet godzin

  1. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Mój pakiet.
  2. Suwakiem wybierz interesującą Cię liczbę godzin. Jeżeli potrzebujesz zajęć stacjonarnych, zmień przełącznik Zajęcia u ucznia.
  3. Zamów pakiet.
  4. Zostaniesz przekierowany do zakładki Rozliczenia, gdzie dokonasz płatności.

Czy muszę płacić za wszystkie lekcje? Kupuję pakiet, jak rozliczyć lekcje z pakietu?

Jeżeli masz zarezerwowane lekcje, szczególnie gdy umawiasz zajęcia regularne, w zakładce rozliczenia zaznacz tylko pakiet do opłacenia. Nie usuwaj lekcji w koszyku. Korepetycje zostaną automatycznie rozliczone, po aktywacji pakietu i znikną z rozliczenia.


Zobacz na wideo powyżej, jak to zrobić. ⬆

Pakiet na korepetycje stacjonarne z dojazdem

Jeżeli potrzebujesz zajęć stacjonarnych u ucznia, podczas wybierania pakietu musisz włączyć opcję Zajęcia u ucznia. W innym przypadku zakupisz pakiet tylko na zajęcia online, które nie będą rozliczały korepetycji z dojazdem do ucznia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Ten artykuł został polubiony przez 5 z 9 osób

Wciąż potrzebujesz pomocy? Napisz do nas